Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
8.30 - 15.30
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Vše o nákupu
  3. Odstoupení od kupní smlouvy

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

Odstoupení od kupní smlouvy se řídí našimi obchodními podmínkami.

V případě, že jste spotřebitel, tedy osoba kupující zboží mimo rámec své podnikatelské činnosti, máte v souladu s ustanovením §1829 občanského zákoníku právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů ode dne uzavření smlouvy, resp. pokud se jedná o koupi zboží, pak do čtrnácti dnů od jeho převzetí. V případě, že jsme uzavřeli smlouvu, jejímž předmětem je několik kusů zboží nebo dodání několika částí zboží, začíná tato lhůta běžet až dnem dodání posledního kusu nebo části zboží.

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu, od kupní smlouvy o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, nebo zboží s krátkou dobou spotřeby, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím, od kupní smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit a od kupní smlouvy o dodávce zvukové nebo obrazové nahrávky nebo počítačového programu, pokud porušil jejich původní obal.

 

POSTUP PŘI ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

Vytiskněte si formulář pro Odstoupení od kupní smlouvy, který Vám byl zaslán spolu s potvrzením objednávky na Váš email nebo si ho můžete stáhnout na stránkách našeho e-shopu.

Zboží dobře zabalte, aby nedošlo během přepravy k jeho poškození a odešlete spolu s vyplněným formulářem (nezasílejte na dobírku) na naši adresu:

Sladká kuchyně

Eva Chaloupková

Pod Horou 385

381 01 Český Krumlov

V případě odstoupení od smlouvy Vám bude cena vrácena do 14 dnů ode dne účinnosti odstoupení na účet, ze kterého byla připsána, případně na účet zvolený ve formuláři odstoupení od smlouvy. Částka však nebude vrácena dříve, než zboží obdržíme, nebo nám prokážete, že došlo k jeho zaslání zpět k nám. Zboží nám prosím vracejte čisté, pokud možno včetně originálního obalu.

Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.

Kupující spotřebitel má také právo na vrácení nákladů na dodání zboží prodávajícím. Jestliže však spotřebitel zvolil jiný než nejlevnější způsob dodání zboží nabízený prodávajícím, může prodávající vrátit spotřebiteli náklady na dodání zboží pouze ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání.

Odstoupení od smlouvy oznámí kupující prodávajícímu písemně na adresu prodávajícího nebo elektronicky na e-mail uvedený na vzorovém formuláři. Odstoupí-li kupující, který je spotřebitelem, od kupní smlouvy, zašle nebo předá prodávajícímu bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy, zboží, které od něj obdržel.